Czasy pancernych telefonów już dawno minęły, a teraz nawet zwykłe uderzenie lub upadek telefonu z niedużej wysokości, może się dla niego skończyć bardzo tragicznie.

Co zrobić, aby zabezpieczyć swój telefon?

Wielu sprzedawców oferuje ubezpieczenia, lecz najlepiej jest chyba zaopatrzyć się po prostu w dobre etui, które ochroni telefon od większości zagrożeń czyhających na niego.

Każdy model telefonu może mieć inne rozmiary etui, a więc najlepiej jest szukać w Internecie takich typowo dedykowanych pod dany model. Przykładowo użytkownicy iphonów wystarczy, że wpiszą w wyszukiwarce internetowej „iphone 7 etui” lub „ iphone 6 etui” i natychmiast wyskoczy im wiele ofert z różnych firm.

iphone-518101_1920

Przykład iphona jest bardzo dobry, ponieważ jest to stosunkowo drogi telefon, więc wymaga porządnej ochrony. Specjalnie na te modele tworzy się etui z różnych materiałów. Można spotkać etui zarówno z plastiku, z gumy, a nawet metalowe. Są etui, które chronią cały telefon, a są takie, które służą do ochrony tylko poszczególnych części. Wszystko zależy od użytkownika i tego jaki ma gust oraz budżet.
W dzisiejszych czasach etui, to także wizytówka użytkownika telefonu. Dzięki temu możemy dowiedzieć się jakim typem osoby jest, jaki styl preferuje, jaki ma humor. Dosłownie co tylko chcemy.

Wybierz etui odpowiadające twojemu stylowi życia.

Telefon możemy zabezpieczyć w sposób odpowiadający temu, jaki styl życia uprawiamy. Jeśli jest to życia typowego domownika, nie warto jest kupować pancernego etui. Wystarczy takie, który ochroni telefon przed zarysowaniami, a dodatkowo będzie wyposażone w oparcie dla telefonu, pozwalające swobodnie oglądać na telefonie filmy itd.
Natomiast jeśli ktoś prowadzi bardzo aktywny tryb życia, gdzie telefon jest narażony na wiele uszkodzeń, warto jest zainwestować w pancerne etui, które ochroni telefon z każdej strony.

Od tego jak dobrze zabezpieczymy telefon, zależy jak gruby będzie nasz portfel.